תריסי אלומיניום

 
תריסים מאלומיניום
 
תריסי אלומיניום
 
חלונות אלומיניום
 
 
תריסי אלומיניום מותקנים על חלונות אלומיניום ומספקים מענה פונקציונאלי מצוין לכל חדר. בשל העובדה שאלומיניום הוא חומר בעל כושר אטימות גבוה, תריסי האלומיניום מאפשרים ליצור איטום מוחלט מפני קרני השמש.

מנצר את רמי בע"מ היא חברה המתמחה בעבודות אלומיניום כגון:

  • סגירת מרפסות
  • התקנת רשתות גלילה
  • התקנת דלתות מעוצבות
  • הרכבת חלונות בלגיים
  • ועוד...

אל תהססו וצרו עמנו קשר בטלפון - 6797660 - 02 ונשמח לעבוד לשירותכם.

הודות לכושר הבידוד הגבוה של האלומיניום, מספקים תריסי אלומיניום גם בידוד מושלם מפני רוחות, גשמים ואפילו בידוד אקוסטי מפני רעשים חיצוניים. תכונות אלו הופכות את תריסי האלומיניום לאמצעי יעיל בשמירה על פרטיות בבית.

אילו סוגים של תריסי אלומיניום קיימים ?

ישנם מספר סוגים של תריסי אלומיניום: כאלו הפועלים בפתיחה צדדית, הנפתחים ונסגרים בהזזה וכאלו הניתנים לגלילה.

ישנה גם אפשרות להתקנת חלונות אלומיניום כאשר בתוכם מובנים תריסים ונציאניים. שהם בעצם סוג של צלונים הבנויים מרפפות אלומיניום, המספקים הצללה של כ- 60% עד 70%, ואינם מבצעים אטימה מוחלטת. את רפפות התריסים הוונציאניים ניתן לכוון לזוויות שונות, בהתאם למידת האור הרצויה בביתכם או בכל חדר בבית. כמו כן, ניתן לפתוח ולסגור אותם בהפעלה ידנית או חשמלית – האחרונה אפשרית על ידי התקנה של מנוע ייחודי, שמאפשר את ביצוע פעולת הפתיחה באמצעות שלט רחוק או מתג.

בחברת מנצר את רמי בע"מ - עבודות אלומיניום תוכלו למצוא את כל סוגי עבודות האלומיניום, מחלונות ותריסי אלומיניום וחלונות בלגיים ועד לתריסים ונציאניים ורשתות גלילה בכל הגדלים שבהם תחפצו, ולכל מטרה שהיא.
חייגו לקבלת ייעוץ חינם וללא התחייבות - 6797660 - 02.