תריסים ונציאניים

 
משפצים או בונים? רוצים לשדרג את הבית או המשרד? מחפשים תריסים ונציאנים? - רמי את מנצר, החברה המובילה בארץ לעבודות אלומיניום מתקדמות, תעניק לכם את השירות הטוב והאיכותי ביותר תוך שימת לב לפרטים מהגדולים ועד הקטנים ביותר.
 
לשיחת ייעוץ ללא התחייבות, חייגו אלינו: 6797660 - 02 או לחצו כאן ונשמח לעמוד לשירותכם. 
 
תריסים ונציאניים – סוג פופולארי של עבודות אלומיניום בארץ ובעולם. מקורם הוא בוונציה שבאיטליה. הם נקראו כך משום שהיו מאוד מקובלים בוונציה עוד מהמאה הקודמת, והם ידועים גם בשם "צלונים". הסיבה לכך היא שבניגוד לתריסים אחרים המעניקים אטימה מוחלטת של קרני השמש, תריסים ונציאניים מעניקים הצללה חלקית בלבד, של כ-60% מקרני השמש. 
 

מאיזה חומר ניתן להזמין תריסים ונציאנים?

 
שלבי תריסים ונציאניים יהיו לרוב עשויים מאלומיניום וישנה גם אפשרות לייצר תריסים ונציאניים עם שלבים העשויים מעץ מלא. הם מתאימים להתקנה בכל מקום בבית או במשרד. את השלבים בתריסים הונציאניים ניתן לכוון בזוויות שונות בהתאם לרמת האור או לכמות האוויר הרצויה בחדר.
 

כיצד ניתן לגלול את התריסים הונציאניים?

 
תריסים ונציאניים ניתנים לגלילה בשני דרכים: בהפעלה ידנית או באמצעות מנגנון חשמלי. 
את המנגנון החשמלי ניתן להרכיב גם על תריסים ונציאנים שמגיעים עם מנגנון ידני ובכך ניתן לשדרג בעצם כל סוג של תריסים ונציאניים ללא כל בעיה. על כן, במידה ואתם רכשתם תריסים ונציאניים פשוטים ואתם מעוניינים לשדרג אותם, אתם יכולים לעשות זאת ללא הוצאה גבוהה מידי.
 
בחברת מנצר את רמי בע"מ - עבודות אלומיניום תוכלו למצוא את כל סוגי עבודות האלומיניום, מחלונות אלומיניום, חלונות בלגיים, דלתות וחלונות מעוצבים ורשתות גלילה בכל הגדלים ולכל מטרה. 
 
חייגו לקבלת ייעוץ חינם וללא התחייבות - 6797660 - 02
 
 
 
תריסים 2
 
 
 
תריסים
 
 
 
תריסים ונציאניים
 
 
 
תריסים ונציאניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית היוצר 13 (מאחורי משרד הרישוי הישן), אזור התעשייה תלפיות, ירושלים | טל': 6797660 - 02 | פקס: 6797662 - 02 | דוא"ל: manzer.rami@yahoo.com