סוגי תריסים

 

המדריך לסוגי תריסים


תריסים זו המומחיות שלנו בחברת מנצר את רמי, כמוצרים הראשונים שהתחלנו לייצר במפעלנו עם הקמת החברה, בשנת 1984. מאז תחומי התמחותנו התרחבו לכלל עבודות האלומיניום, אולם התריסים - מאלומיניום ומפלסטיק - הינם עדיין גאוותנו ומיומנותנו הראשונה.

·  כל סוגי התריסים, כולל ונציאניים

·  שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים

·  התאמה לכל מידת פתח מבוקשת

·  אחריות על המוצר ועל ההתקנה

לנוחיותכם, להלן מדריך קצר להכרת סוגי תריסים פופולאריים בשוק, המספקים מגוון פתרונות הצללה מצוינים לבחירתכם.


יודעים מהו הסוג שבו אתם חפצים? רוצים להתייעץ עם המומחים שלנו? חייגו: 6797660 - 02


תריסי רפפה (שלבים)


מבין סוגי התריסים השונים, זהו המוכר והנפוץ ביותר בארץ. כל שלב מחובר לציר אופקי מצד אחד של המסגרת לשני, ומסתובב סביבו. המסגרת יכולה להיות ככנף המחוברת לציר מאונך בחלון, או בדוגמת הזזה.
השלבים עצמם נחלקים לסוגים שונים, ובראשם שלבי פלסטיק ושלבי משוכים מאלומיניום.

תריסי גלילה


סוג תריס שהפך לפופולארי בשנים האחרונות בזכות התפעול הנוח והעיצוב הנאה, ובעיקר הודות לאפשרות של תוספת הפעלה חשמלית, המהווה פתרון מצוין בפתחים גדולים (כגון דלת למרפסת/למוסך או ויטרינה). כשמו כן הוא – נגלל פנימה למארז המצוי בראש החלון או הפתח.

תריסים ונציאניים(צלונים)


בניגוד לסוגי תריסים קודמים שהזכרנו, הוונציאניים אינם מספקים איטום מלא מהשמש, אלא הצללה חלקית של עד כ-60% או 70%, תלוי במוצר (כמובן, גם הם ניתנים לכוונון לשליטה בכמות האור הנכנסת). גם אותם ניתן לפתוח בצורת גלילה, כאשר הם נאספים למארז חיצוני או לחלק מובנה בתוך חלונות האלומיניום, כך שפתיחת כנף החלון לא תפריע להם. ההפעלה יכולה להיות ידנית או באמצעות מנגנון חשמלי לבחירתכם.

מנצר את רמי פותחת לכם תריס לעולם שלם של תריסים איכותיים מאלומיניום ומפלסטיק, שיהפכו את ביתכם או משרדכם למקום הרבה יותר נעים, מוצל ומאוורר. צרו קשר למידע נוסף.

 
 
דלתות מעוצבות
 
 
 
עבודות אלומיניום
 
 
 
תריסי אלומיניום
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית היוצר 13 (מאחורי משרד הרישוי הישן), אזור התעשייה תלפיות, ירושלים | טל': 6797660 - 02 | פקס: 6797662 - 02 | דוא"ל: manzer.rami@yahoo.com