עבודות אלומיניום מתקדמות

 
 
עבודות אלומיניום
 
 
 
תריסי אלומיניום
 
 
 
חלונות אלומיניום
 
 
 
 
בשעה טובה ומוצלחת הבנק אישר לכם את המשכנתא, חתמתם על חוזה וקניתם את בית חלומותיכם. כל שנותר לכם כעת לעשות הוא להתחיל במלאכת הבנייה והעיצוב. לאחר שיסתיימו עבודות השלד, תצטרכו להגיע להחלטות חשובות בנוגע לבחירת הדלתות, החלונות, התריסים ואמצעי ההצללה עבור הבית החדש שלכם. בכל החלטה שכזו תגלו במהרה כי עבודות אלומיניום יספקו לכם את המענה הטוב ביותר, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית.

עבודות אלומיניום – איכות שרואים מיד

בשנים האחרונות הפכו עבודות האלומיניום לשם דבר בתחום הבנייה הביתית. יותר ויותר דירות ובתים חדשים נבנים תוך יישום עבודות אלומיניום רבות ומגוונות. מציאות זו כלל אינה מפתיעה, במיוחד לאחר שבוחנים את יתרונותיו ומעלותיו הרבות של האלומיניום:

  • קלות החומר – אלומיניום הוא חומר קל משקל ונוח לעבודה ולעיבוד. לכן, קל מאוד לעבוד עימו ולייצר ממנו מגוון מוצרים: החל מחלונות אלומיניום וכלה בפרגולות.

  • חוזק החומר – למרות שהאלומיניום הוא חומר קל משקל, הוא ניחן בחוזק רב. חוזקו מאפשר לייצר ממנו מוצרים עמידים ואיתנים, כמו למשל חלונות אלומיניום בעלי מפתחי זכוכית גדולים במיוחד. חלונות שכאלו יאפשרו לאור טבעי רב יותר לחדור לחדר, וכפועל יוצא צריכת החשמל שלנו עבור תאורה תקטן, וגם הזיהום הסביבתי יפחת.

  • עמידות בפני חלודה – האלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה. לכן הוא אידיאלי לביצוע עבודות אלומיניום של מוצרים שיהיו חשופים ללחות, לרטיבות ולאיתני הטבע, כמו למשל: חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, פרגולות, תריסי אלומיניום ועוד...

  • כושר בידוד ואיטום – האלומיניום הוא חומר שניחן בכושר איטום ובידוד גבוה במיוחד. ככזה, הוא אידיאלי לביצוע עבודות אלומיניום שנועדו להגן עלינו מפני איתני הטבע: פרגולות, חלונות אלומיניום, תריסי אלומיניום, דלתות ועוד.

  • תחזוקה קלה – איכויותיו של האלומיניום מאפשרות לבצע עימו עבודות אלומיניום שקל מאוד לשמור על תחזוקתן: פרגולות, דלתות, תריסים וחלונות אלומיניום לא יזדקקו ליותר מניגוב קל במטלית לחה, מכיוון שהם עמידים בפני חלודה, דהייה בשמש, פגעי מזיקים ועוד...

  • מראה אסתטי – האלומיניום נחשב לאחד מחומרי הגלם האסתטיים ביותר. לכן, עבודות אלומיניום משתלבות היטב עם סגנונות עיצוב מודרניים ומשדרגות את עיצובו של כל חלל פנימי או חיצוני.

עבודות אלומיניום – לא מתפשרים על עיצוב

בעבר, בחירה במוצרים חזקים ועמידים, כמו דלתות, חלונות אלומיניום ותריסים, חייבה אותנו להתפשר על הפן האסתטי. לכן במבנים ישנים רבים ניתן לראות תריסי פלסטיק או תריסי עץ מכוערים, שפוגעים בחזות האסתטית של המבנה. למרבה המזל, מצב זה כמעט שאינו קיים כיום.

עבודות אלומיניום מאפשרות לנו ליהנות משני העולמות: העולם הפונקציונאלי והעולם העיצובי. הודות לשילוב הייחודי של יתרונות ומעלות הטמון באלומיניום, ניתן לייצר ממנו מוצרים שגם יענו על הצרכים שלנו (בידוד מפני פגעי מזג האוויר, תחזוקה קלה ועוד) וגם לא יפגעו בעיצוב הבית שלנו.

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהמרב המיטב שיש לעבודות האלומיניום להציע, הגעתם לכתובת הנכונה.

חברת מנצר את רמי בע"מ מתמחה בביצוע מגוון עבודות אלומיניום, ותשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון הרב שצברה בתחום. לפרטים נוספים, צרו קשר עימנו ונשמח לענות על כל שאלה.