מידע מקצועי

 
חלקים לחלונות אלומיניום
חלונות אלומיניום הינם פריט האלומיניום הראשון שנכנס לביתנו, כבר עם התחלת הבנייה המודרנית. מאז ועד היום השימוש באלומיניום הלך וגבר, אולם ייצור חלונות מאלומיניום הינו ככל הנראה הפופולארי ביותר בכל הנוגע לעיצוב ביתי. הם מורכבים יותר ממה שנראה במבט ראשון, אולם החלקים הרבים שלהם מאפשר לכל אחד לעצב את החלון בצורה המתאימה ביותר לצרכיו ורצונותיו, ולכן חשוב להכיר אותם בטרם אנו מתחילים בעיצוב חלונות ביתנו.
 
הכל על חלונות מעוצבים
עולם הבנייה הביתית נמצא מאז ומעולם בחיפוש מתמיד אחר מוצרים שישלבו פונקציונאליות ועיצוב בעת ובעונה אחת. לפני מספר שנים נמצא מוצר שכזה, המספק פתרון פונקציונאלי ומענה עיצובי לבנייה המודרנית. חלונות מעוצבים מאלומיניום הם אחד הפיתוחים האחרונים אשר מדגימים את השימוש הנכון בחומר גלם, אשר טומן בחובו שילוב ייחודי ויוצא דופן של תכונות מועילות.
כל מי שמכיר ולו בקצת את תחום הבנייה הביתית יודע שעבודות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מהתחום. בשנים האחרונות כמעט ואין מבנה שנבנה ללא עבודות אלומיניום. הסיבה לכך היא פשוטה למדי: בהשוואה למתכות ולחומרי גלם אחרים, האלומיניום התגלה כחומר הגלם היחידי הטומן בחובו שילוב יוצא דופן של תכונות מועילות לבנייה הביתית. לאור עובדה זו, אין זה פלא שכיום כמעט בכל בית תגלו כי בוצעו עבודות אלומיניום כאלו או אחרות.

עבודות אלומיניום – כל מה שתמיד חלמתם ויותר
בעידן המודרני, עבודות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מכל תהליך בנייה של מבנה מגורים, משרדים, תעשייה או מסחר. עובדה זו כלל אינה מפתיעה, במיוחד אם מכירים ביתרונות הרבים שיש לאלומיניום להציע לנו. גם חברת מנצר את רמי בע"מ לוקחת חלק במגמה זו, וגאה להיות אחת מהמובילות בתחום עבודות האלומיניום.

עבודות אלומיניום מתקדמות
בשעה טובה ומוצלחת הבנק אישר לכם את המשכנתא, חתמתם על חוזה וקניתם את בית חלומותיכם. כל שנותר לכם כעת לעשות הוא להתחיל במלאכת הבנייה והעיצוב. לאחר שיסתיימו עבודות השלד, תצטרכו להגיע להחלטות חשובות בנוגע לבחירת הדלתות, החלונות, התריסים ואמצעי ההצללה עבור הבית החדש שלכם. בכל החלטה שכזו תגלו במהרה כי עבודות אלומיניום יספקו לכם את המענה הטוב ביותר, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית.

עבודות אלומיניום - לא מה שחשבת
עבודות אלומיניום רבות נעשות על ידי בעל מקצוע שמתמחה בתחום האלומיניום, אך ישנם גם הרבה "חאפרים" שמחשיבים את עצמם בעלי מקצוע שמתמחים בתחום האלומיניום. לא רבים יודעים שכל תחום זה של עבודות אלומיניום הוא תחום שחייב להתנהל בצורה נבונה ונכונה ובכך יאפשר לכם ליהנות מעבודות אלומיניום אלו לתקופה ארוכה וטובה.

הכל על חלונות בלגיים
בעבר הלא כל כך רחוק, לא היה נהוג להשקיע מחשבה מרובה בבחירת החלונות לבית. מרביתנו קיבלנו את החלונות הסטנדרטיים שהקבלן התקין עם בניית הבית, ורק במקרים חריגים של שיפוץ או בנייה מחדש אנשים השקיעו בבחירת חלונות מעוצבים. מציאות זו השתנתה לבל היכר בעשור האחרון.

חלונות אלומיניום - המדריך
ממה עשויים החלונות שלכם ? זו אולי נשמעת לכם שאלה מוזרה, אך יש לה חשיבות קריטית. כי חומר הגלם שממנו עשויים הפרופילים לחלונות שלכם ישפיע רבות על כושר הבידוד והאיטום שהם יספקו, על קלות התחזוקה של החלונות ואפילו על היקף צריכת החשמל שלכם. אם גם אתם מחפשים את החלונות המושלמים לבית שלכם, חלונות אלומיניום הם התשובה עבורכם.

חלונות מעוצבים - לא מה שחשבתם
ברוכים הבאים לעולם המופלא של החלונות המעוצבים. אם בעבר לא הייתה שליטה כה רבה לגבי עיצובם של החלונות, הרי שכיום, טכנולוגיות העיצוב והייצור של חלונות אלומיניום וחלונות בלגיים מאפשרות לייצר ולהתקין חלונות מעוצבים כה יפים, שלא תרצו להסתיר אותם עם וילונות!

מהו פרופיל בלגי ואיך זה קשור לבית שלכם
הפרופיל הבלגי יכול להישמע לכם מוכר אך יש סיכוי טוב שעוד לא הבנתם לגמרי עד כמה הוא חדשני ומהפכני. חלונות בלגיים הופכים את הבית שלכם להרבה יותר יפה כיוון שהם מאפשרים לכם פתח עדין ודק שמכניס הרבה אור הביתה במגוון רחב של עיצובים.