מוצרי אלומיניום

 
 
חלון אלומיניום
 
 
 
חלון בלגי
 
 
 
דלת מעוצבת
 
 
 
 
חלון אלומיניום, חלון בלגי ודלת מעוצבת ישבו בבית... לא, זאת ממש לא התחלה של בדיחה, אלא הדרך בה"א הידיעה לעיצוב המושלם של הבית שלכם.

התרווחו על הספה שלכם בסלון, ודמיינו שמולכם יש חלון בעל מפתח רחב ונקי, שדרכו נכנסות קרני השמש המלטפות של אחר הצהריים. המשיכו להפליג בדמיון והביטו אל הדלת היוצאת מהסלון אל מרפסת השירות שלכם. דלת עשויה מהשילוב המרהיב הזה של אלומיניום ושל זכוכית, ושמוסיפה נופך מרשים ביותר למראה הכללי של הבית.

עם מנצר את רמי אתם כבר לא צריכים לדמיין. חייגו עכשיו 6797660 - 02 וקבלו ייעוץ חינם ללא התחייבות!

חלון אלומיניום – חלום של חלון


אם תתקינו בביתכם חלון אלומיניום כל הנוף ייפתח לפניכם עשרות מונים מאשר אם תתקינו כל חלון אחר. זאת בזכות המפתח הגדול שלו, והעובדה שאין צורך לחלק את הזכוכית לריבועים שמפריעים הן להשקפה על הנוף והן לחדירת קרני האור פנימה. בנוסף, אם תבחרו בסוג זה של חלון, תוכלו לחסוך מעצמכם תחזוקה יומיומית וליהנות ממוצר איכותי ביותר לאורך זמן. החוזק של האלומיניום בשילוב העיצובים המרהיבים שניתן להגיע אליהם בזכותו, הופכים את המוצר הזה לחלון שמגשים חלומות, ואם תבחרו בו גם אתם תוכלו להגשים את החלום שלכם.

חלון בלגי – אותה גברת בשינוי אדרת?

חלון בלגי הוא היום כמעט שם נרדף לחלון אלומיניום, אולם הוא לא תמיד היה כזה. השם "בלגי" ניתן לו מכיוון שבעבר הוא היה מורכב מפרופיל אירופאי מברזל מגולוון. פרופיל זה הפך אותו לחלון מיוחד במינו, בעל מראה "כבד" ויוקרתי יותר מאחרים, וכמובן גם חזק ועמיד לאורך יותר זמן. היום גם חלון בלגי מורכב מפרופיל אלומיניום, ולמעשה ברוב המקרים בהם מדברים על חלון בלגי מתכוונים לחלון אלומיניום, ולהפך. לכן, אם תבחרו להתקין חלון מסוג זה, אתם בהחלט יכולים להגיד לכולם שבביתכם מותקן חלון בלגי לכל דבר, כזה שמשדר יוקרה, עיצוב ואווירה. ובאמת, הפרופילים הדקים שכמעט נחבאים אל מסגרת החלון הופכים אותו לאחד היפים אם לא היפה ביותר שקיים היום, כאשר החלוקה של מפתח הזכוכית יכולה להתבצע על פי ההעדפה האישית שלכם ועל פי ההתאמה לעיצוב הכללי של הבית.

דלת מעוצבת – שילוב של יופי וביטחון

על מנת שעיצוב הפנים של ביתכם יהיה אחר ולא סטנדרטי, כדאי מאוד לבחור באפשרות של התקנת דלת מעוצבת בין אם בכניסה לבית ובין אם בתוך הבית פנימה. אצלנו במנצר את רמי תוכלו להשיג דלתות כניסה ודלתות פנים, אשר מלבד העיצובים המרהיבים והמיוחדים שלהן הן גם יספקו לכם את הביטחון הדרוש לכם כשאתם שוהים בביתכם-מבצרכם. דלת מעוצבת של מנצר את רמי מגיעה עם מנעולים מתקדמים בעלי מנגנוני נעילה כפולים, כך שאתם יכולים גם ליהנות מהיופי וגם לישון בשקט.

מנצר את רמי לשירותכם

השילוב הזה שבין חלון בלגי (או חלון אלומיניום, לבחירתכם) בבית הפרטי שלכם, יעשה את ההבדל בין עיצוב יפה לעיצוב מרשים, יוקרתי ואחר. אם אתם רוצים לגור בבית מעוצב בצורה מושלמת, פנו אלינו עוד היום ונשמח לקבוע אתכם פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות.

חייגו 6797660 – 02 ונשמח לפתוח לכם דלת אל בית מעוצב לתפארת.