מהו פרופיל בלגי ואיך זה קשור לבית שלכם?

 
 
הפרופיל הבלגי יכול להישמע לכם מוכר אך יש סיכוי טוב שעוד לא הבנתם לגמרי עד כמה הוא חדשני ומהפכני. חלונות בלגיים הופכים את הבית שלכם להרבה יותר יפה כיוון שהם מאפשרים לכם פתח עדין ודק שמכניס הרבה אור הביתה במגוון רחב של עיצובים.
 
 
 
פרופיל בלגי
 
 
 
 

תגידו שלום לחלונות הישנים

 
 
רבים מהאנשים לא מייחסים חשיבות לחלונות שנמצאים אצלם בבית ולמעשה אם מחפשים לעשות איזה שהוא שינוי, זה הזמן להתעניין בחלונות הבלגיים. החלון מכניס אור הביתה דבר שתורם מאוד לאווירה נעימה וחיובית ומלבד העובדה הזו, חלון שמחליד או מתלכלך פוגע בעיצוב.

החלון הבלגי דק יותר ומאפשר מגוון רחב של עיצובים והוא יכול להגיע בברזל או באלומיניום כאשר לכל אחד מהחומרים יש יתרונות וחסרונות. אמנם חלונות בלגיים יקרים יותר מחלונות רגילים אך זוהי אחת הבחירות הטובות ביותר שמגיעות לבית שלכם.
 

איך פרופיל בלגי יתרום לבית שלכם?

 
  • במקום לדבר על העיצוב, כיוון שיכול להיות שזה לא מה שידבר אליכם, כדאי להתחיל בתכונות הרלוונטיות לשנים רבות וזו העמידות. למרות שמדובר בפרופיל דק ביותר הוא יהיה עמיד לאורך שנים רבות. פרופיל בלגי מאלומיניום יהיה כל כך עמיד כך שכל מה שתצטרכו לבצע כדי לספק לו תחזוקה הולמת זה לנקות אותו עם סמרטוט. הוא לא מחליד והוא גם לא מתעקם בקלות למרות שכך זה נדמה כשנוגעים בו. האלומיניום הוא חומר חזק ואם תרצו פרופיל בלגי מברזל, תקבלו חלון חזק עוד יותר, אם כי הברזל יכול להחליד אחרי מספר שנים ודורש מעט יותר תחזוקה.
  • הפרופיל הבלגי דק, מה זה בכלל נותן לנו? ראשית, הבית שלכם יוכל ליהנות מזכוכיות יותר דקות כך שהעיצוב שתקבלו ייהנה מיתרון כפול, ואם נחשיב את העובדה שהפרופיל נשאר יפה וללא חלודה זהו יתרון משולש. מלבד העובדה שהזכוכית שניתן לשלב דקה, ניתן ליצור פרופילים בגדלים שונים מפרופיל רחב וגדול שמתאים ליציאה למרפסת או לגינה, פרופיל רחב למטבח כך שהרבה אור ייכנס הביתה וכמובן פרופיל ארוכים וצרים, כאלו שיכולים ליצור עיצוב משגע בסלון, במטבח או בכניסה לבית.
  • מעבר לעובדה שהעיצוב שלהם היא המילה האחרונה בשוק החלונות, חלונות בלגיים נותנים לכם בית נעים לא רק בגלל האווירה שהם יוצרים אלא בגלל יכולת הבידוד המרשימה שלהם. החלונות חוסמים את כל הרעשים ואתם מקבלים בידוד אקוסטי מצטיין, כאשר גם הבידוד התרמי יהיה מצוין אפילו אחרי שנים רבות של שימוש.
 

פרופיל בלגי - אצל הטובים ביותר

 
כשאתם בוחרים חלונות בלגיים לבית אתם צריכים לבחור את הטובים ביותר! אנחנו במנצר את רמי בע"מ נספק לכם התאמה מלאה בדיוק למה שאתם צריכים עם המחירים הכי טובים והשירות הכי אדיב שיש. חלונות בלגיים במגוון דגמים באיכות גבוהה וייעוץ מקצועי הם נרות לרגלינו מול כל לקוח. פנו אלינו עוד היום ותיווכחו בעצמכם שאם בחרתם בנו לא טעיתם 02-6797660