חלונות אלומיניום - המדריך

 
 
חלונות אלומיניום
 
 
 
חלונות בלגיים
 
 
 
תריסים
 
 
 
 
ממה עשויים החלונות שלכם ? זו אולי נשמעת לכם שאלה מוזרה, אך יש לה חשיבות קריטית. כי חומר הגלם שממנו עשויים הפרופילים לחלונות שלכם ישפיע רבות על כושר הבידוד והאיטום שהם יספקו, על קלות התחזוקה של החלונות ואפילו על היקף צריכת החשמל שלכם. אם גם אתם מחפשים את החלונות המושלמים לבית שלכם, חלונות אלומיניום הם התשובה עבורכם.

חלונות אלומיניום – בחירה חכמה לבית


כשאתם בוחרים חלונות לבית אתם למעשה מבצעים השקעה לטווח ארוך. רובנו חיים בבית עם אותם חלונות שהותקנו בו כשהוא רק נבנה. לכל היותר אנו מחליפים חלונות לבית רק פעם אחת במהלך חיינו. לכן רצוי שיהיו אלו חלונות איכותיים, שימלאו את ייעודם על הצד הטוב ביותר ויענו על כל הצרכים שלנו. חלונות אלומיניום עונים בדיוק על קריטריונים אלו.

בשנים האחרונות הפכו חלונות האלומיניום, הידועים גם בשם חלונות בלגיים, לבחירה הנפוצה ביותר בישראל, ולא בכדי. מכיוון שהם עשויים מפרופילי אלומיניום, הם מאפשרים לנו מכל היתרונות שיש לאלומיניום להציע. יתרונות אלו חשובים במיוחד כשמדובר בחלונות.

חלונות אלומיניום – חלום של חלון


עם חלונות אלומיניום תוכלו גם אתם ליהנות מחלונות שמגשימים את כל החלומות ועונים על כל הצרכים החשובים שלכם:

  • כושר בידוד – לאלומיניום יש כושר בידוד גבוה במיוחד. גם בידוד תרמי - מפני קור וחום, וגם בידוד אקוסטי – מפני רעשים. לפיכך, חלונות אלומיניום יוכלו לבודד היטב את האקלים שמחוץ לבית ואפילו את הרעשים החיצוניים. כפועל יוצא, הם גם יחסכו לנו כסף רב על צריכת חשמל עבור מיזוג בקיץ וחימום בחורף.

  • כושר איטוםלאלומיניום יש גם כושר איטום גבוה במיוחד. כפועל יוצא, פרופילי האלומיניום של החלונות הבלגיים מצליחים למנוע היטב את חדירתם של מי הגשמים פנימה, אל תוך ביתנו.

  • עמידות בפני רטיבותהאלומיניום הוא מתכת אל-חלד, ולכן הוא אינו מחליד במגע עם מים ולחות. עובדה זו מאפשרת לחלונות האלומיניום לשמור על מראם החדש והנקי לאורך שנים, וחוסכת לנו את מאמצי התחזוקה.

  • חוזק – האלומיניום הוא גם חומר חזק במיוחד. בשל כך ניתן לייצר ממנו חלונות פעלי פרופילים גדולים במיוחד, שבהם אין צורך לחלק את מפתחי הזכוכית בפרופילים פנימיים. עובדה זו מאפשרת לאור טבעי רב יותר לחדור מבעד לחלונות האלומיניום, כך שאנו לא זקוקים לתאורה מלאכותית ולכן חוסכים בצריכת החשמל שלנו.

  • אסתטיקההאלומיניום נחשב גם לחומר בעל איכויות אסתטיות גבוהות. כפועל יוצא, גם חלונות אלומיניום נחשבים לאסתטיים במיוחד, ומשתלבים היטב עם כל סגנון עיצובי.

מנצר את רמי בע"מ – הבית של חלונות האלומיניום

חברת מנצר את רמי בע"מ שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בייצור ובהתקנת חלונות אלומיניום, תריסי אלומיניום, דלתות אלומיניום ושאר מוצרי איכות מאלומיניום. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים וליהנות מכל היתרונות שיש לאלומיניום להציע.