חלונות אלומיניום בירושלים

 
 
חלונות אלומיניום בירושלים
 
 
 

חלונות אלומיניום בירושלים – נוף שנכנס הביתה


אם אתם מתגוררים בעיר הקודש, העיר שחוברה לה יחדיו ושהאוויר בה הוא אכן צלול כיין, אתם בוודאי יודעים כי אין כמו הנוף של העיר הזאת, המשולב באור הייחודי שלה ובאוויר הנקי שבה. הדרך הטובה והיפה ביותר להכניס את המראות היפים האלה אל תוך בתי המגורים בעיר היא באמצעות יצירת החלון המושלם, המעניק מסגרת לתמונת הנוף הירושלמי, תוך מתן פתרון איכותי לאיטום ולבידוד הפתח מפני הקור השורר בבירה.  

עיצוב, ייצור והתקנת חלונות אלומיניום בירושלים זו המומחיות שלנו. להזמנות ולפרטים: 6797660 - 02

 
 
 

בונים עבורכם את המסגרת המושלמת


חברת מנצר את רמי מתכננת ובונה חלונות אלומיניום בירושלים ובסביבותיה כבר כ-30 שנה. כל חלונות האלומיניום של מנצר את רמי מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, תוך הקפדה על ייצור בהתאם לתקן ושימת לב לכל הפרטים הקטנים ולרמות גימור ואיטום מצטיינות.

העובדים המקצועיים של החברה ישמחו לסייע לכם לבחור את דוגמת החלונות שתתאים בצורה מיטבית לעיצוב הכללי של החלל ולטעם האישי שלכם, לייצרם לפי דרישותיכם ולהתקינם במבנה לשביעות רצונכם המלאה.

אין ספק: אם אתם מעוניינים לקבל מוצר איכותי באחריות מלאה, חזק, עמיד ומוסיף לעיצוב הכללי של ביתכם – מנצר את רמי היא הכתובת שלכם בכל הקשור לחלונות אלומיניום בירושלים והאזור.

הפתרונות שלנו כוללים:

·  חלונות אלומיניום במבחר עיצובים: קלאסי, בלגי ועוד
·  פתרונות מיוחדים לפי דרישה: לפתחים עם קשת, לפתחים גדולים במיוחד, פרופילים עגולים ועוד
·  מוצרים משלימים: תריסי שלבים, תריסי גלילה, תריסים ונציאניים, וילונות ורטיקליים ורשתות גלילה
·  ביצוע עבודות בכל סדר גודל – מחלונות לדירה ועד פתרונות לפרויקטים קבלניים רחבי היקף ולמוסדות

כי חלונות אלומיניום בירושלים מזמינים אצל מנצר את רמי! צרו עמנו קשר להצעת מחיר ולפרטים. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית היוצר 13 (מאחורי משרד הרישוי הישן), אזור התעשייה תלפיות, ירושלים | טל': 6797660 - 02 | פקס: 6797662 - 02 | דוא"ל: manzer.rami@yahoo.com