העתיד – חלונות מעוצבים

 
חלונות מעוצבים
 
חלונות בלגיים
 
חלונות מעוצבים
 
ברוכים הבאים לעולם המופלא של החלונות המעוצבים. אם בעבר לא הייתה שליטה כה רבה לגבי עיצובם של החלונות, הרי שכיום, טכנולוגיות העיצוב והייצור של חלונות אלומיניום וחלונות בלגיים מאפשרות לייצר ולהתקין חלונות מעוצבים כה יפים, שלא תרצו להסתיר אותם עם וילונות!

קצת מפליא לחשוב על כך, אך עד לא מזמן, הסטנדרט במרבית הבתים היה של חלונות מעץ. אלה היו צבועים לרוב בלבן והיו איתם לא מעט בעיות: עמידות נמוכה יחסית לפגעי מזג האוויר, שינויים מבניים, צבע מתקלף, קלות פריצה, שחרור יריעת הזכוכית ממסגרת העץ וכך הלאה. פרופילי אלומיניום, אף על פי שהיו בנמצא אפילו בשנות השמונים, היו בשימוש בעיקר למטרות אחרות, כגון מסילות לחלונות ויטרינה, או לשימוש בקרב עסקים, כגון חנויות וקמעונאים.

עם הזמן, התגלו האפשרויות הבלתי מוגבלות המגולמות בחלונות אלומיניום וחלונות בלגיים לייצור של חלונות מעוצבים במראה מדהים. אם בעבר היו העיצובים קרים וזוויתיים, ולכן שמשו בעיקר לשימוש שאינו ביתי, הרי שכיום העיצובים הרבים מאפשרים התאמה של חלונות מעוצבים עבור כמעט כל חלון שהוא, וכן להציע את היתרונות של האלומיניום.

ומה עם חלונות אלומיניום?


חלונות אלומיניום מאופיינים במראה מעולה, בגימורים נעימים ובעמידות רבה לאין ארוך לפגעי מזג האוויר והאקלים בהשוואה לחלונות עץ. כמו כן, ניתן לשלב בהם טכנולוגיה מתקדמת יותר של סגירה ונעילה, אשר מאפשרת להם להעניק לבעליהם רמת בטחון יותר גבוהה, מפני פריצה. בנוסף, האופן בו מקובעות הזגוגיות לחלונות אלומיניום מאפשרת להם להחזיק מעמד לאורך זמן, גם בפני זעזועים שונים. כפי שעולה מן היתרונות שהוזכרו, חלונות אלומיניום לא רק נראים יותר טוב, הם גם יותר בטוחים.

למעשה, בשל היתרונות הרבים שיש לחלונות אלומיניום, הם מותקנים גם בחדרי ביטחון. כך, ניתן להתקין גם בחדרי ביטחון חלונות מעוצבים המשלבים עמידות רבה, ביטחון ובטיחות עם מראה מעוצב ונעים לעין.

חלונות מעוצבים במנצר את רמי בע"מ


חברת מנצר את רמי בע"מ - עבודות אלומיניום עוסקת בתחום האלומיניום זה זמן רב, ומעניקה ללקוחותיה פתרונות חכמים לכל דרישה, בתחום האלומיניום בכלל ובתחום החלונות המעוצבים בפרט. אם גם אתם רוצים לפתוח חלון לעולם מעוצב ויפה יותר, נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, להעניק ייעוץ מקצועי והכוונה, להשיב על שאלות ולספק מענה לעבודות ולפרויקטים בכל היקף וסדר גודל. כל העבודות מבוצעות בקפדנות יתרה ובהתאם לתו התקן הישראלי.