הכל על עבודות אלומיניום

 
 
כל מי שמכיר ולו בקצת את תחום הבנייה הביתית יודע שעבודות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מהתחום. בשנים האחרונות כמעט ואין מבנה שנבנה ללא עבודות אלומיניום. הסיבה לכך היא פשוטה למדי: בהשוואה למתכות ולחומרי גלם אחרים, האלומיניום התגלה כחומר הגלם היחידי הטומן בחובו שילוב יוצא דופן של תכונות מועילות לבנייה הביתית. לאור עובדה זו, אין זה פלא שכיום כמעט בכל בית תגלו כי בוצעו עבודות אלומיניום כאלו או אחרות.
 
 
 
הכל על עבודות אלומיניום
 
 
 
 
עבודות אלומיניום – כל היתרונות באלומיניום אחד

כאמור, האלומיניום הוא חומר גלם בעל שילוב ייחודי של תכונות, המאפשר לנו ליהנות ממגוון יתרונות במוצר אחד. ראשית, האלומיניום הוא חומר שקל ונוח מאוד לעבד אותו לכדי מוצרים שונים, בעיקר בגלל משקלו הקל יחסית.

שנית, האלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה, ולכן הוא אידיאלי לייצור עבודות אלומיניום שחשופות לאיתני הטבע, כמו חלונות אלומיניום, תריסי אלומיניום, פרגולות אלומיניום ועוד.
 
שלישית, האלומיניום ידוע גם בכושר הבידוד המעולה שלו. לכן הוא מנוצל לטובת עבודות אלומיניום שמסוגלות לספק בידוד מפני רטיבות, קור, חום, רוחות ואפילו בידוד אקוסטי. כך למשל תריסי אלומיניום ימנעו את חדירת הגשם, הרוח וקרני השמש מבעד לחלון, ואפילו רעשים חיצוניים.

רביעית, האלומיניום הוא גם מתכת חזקה במיוחד. משמעות הדבר היא שניתן להשתמש בו כדי לבצע עבודות אלומיניום חזקות ואיתנות. כך למשל, בחלונות אלומיניום אפשר לייצר פרופילים חזקים וגדולים במיוחד, המאפשרים להתקין מפתחי זכוכית בעלי שטח גדול. משמעות הדבר היא שבחלונות אלומיניום אין צורך לחלק את שטח הפנים של החלון בפרופילים פנימיים, וכפועל יוצא כמות גדולה יותר של אור טבעי יכולה להיכנס לחדר.

כך שחלונות אלומיניום תורמים לחיסכון בצריכת החשמל, שהוא גם חיסכון כלכלי וגם חיסכון באנרגיה לטובת איכות הסביבה.

עבודות אלומיניום – לא רק לבנייה ביתית

אף על פי שנדמה כי עבודות אלומיניום מתבצעות רק כחלק מהבנייה הביתית, בפועל עבודות אלומיניום מתבצעות גם בתחומים אחרים. כך למשל, חלונות אלומיניום ותריסי אלומיניום נפוצים גם בבנייני משרדים. באזורי תעשייה רועשים במיוחד חלונות האלומיניום ותריסי האלומיניום יספקו בידוד אקוסטי טוב במיוחד.

עבודות אלומיניום
נוספות מתבצעות גם עבור עסקים קטנים. כך למשל במסעדות ובבתי קפה רבים נהוג לבצע סגירת מרפסת, העשויה גם היא מפרופילי אלומיניום ומתקרת אלומיניום. סגירת מרפסת מאפשרת לסועדים ליהנות מהישיבה במרפסת המסעדה בכל מזג אוויר, לרבות בימי גשם וסערה. בעסקים אחרים נהוג להתקין רק פרגולות אלומיניום ליצירת הצללה חלקית או מלאה לימי הקיץ.

לסיכום, עבודות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מתהליכי הבנייה המודרנית. יתרונותיו הרבים של האלומיניום הופכים אותו לחומר גלם אידיאלי ואופטימלי לייצור מוצרים רבים, כגון: חלונות, תריסים, דלתות, פרגולות, סגירות מרפסת ועוד. עם חברת מנצר את רמי תוכלו גם אתם ליהנות משלל היתרונות שיש לאלומיניום להציע לכם.