דלתות מעוצבות

 

להתחיל את העיצוב מפתח הכניסה


לכניסה לבניין, בפתח המשרד, ליציאה למרפסת או בחזית הבית – האלומיניום הוא חומר הגלם האידיאלי ליצירת דלתות מעוצבות לכל מטרה, בזכות החוזק, העמידות, נוחות העיצוב והאיכות ללא תחרות.

מנצר את רמי בע"מ מתגאה ב-30 שנות ניסיון בתכנון, בעיצוב ובביצוע דלתות מעוצבות מאלומיניום, המפארות מבנים פרטיים, ציבוריים, מסחריים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון.

למידע נוסף ולייעוץ מקצועי ללא התחייבות, התקשרו עכשיו: 6797660 - 02

דלתות מעוצבות - יופי ואיכות נפגשים בפתח


מנצר את רמי מביאים את בשורת העיצוב לדלת שלכם:

·  שימוש באלומיניום איכותי בשילוב זכוכית עמידה במיוחד

·  התאמה לכל מידת פתח לפי הצורך

·  איכות מובטחת – עמידה בתווי התקן הישראליים

·  דלתות מעוצבות במגוון סגנונות

·  תכנון, עיצוב, ייצור והתקנת דלתות בלגיות יפהפיות

·  רמת גימור מצטיינת

·  ביצוע פרויקטים בכל סדר גודל, כולל לשוק המוסדי והעסקי ולקבלנים


סגנון וביטחון

מנצר את רמי מציעה דלתות כניסה מעוצבות בפרופילי אלומיניום איכותיים ובשילוב עם עבודות זגגות מוקפדות. בעזרת הוספת מנגנוני נעילה משלימים, ניתן ליצור דלתות מעוצבות לעילא, פונקציונליות ואיתנות, השומרות על הכניסה מבלי להתפשר על ביטחון בעבור סגנון.

מעצבים לפי הטעם והדרישות שלכם

משנת 1984, חברתנו מתמחה במתן פתרונות אלומיניום למוסדות, ללקוחות עסקיים ופרטיים, למבני ציבור ועוד, תוך התאמה לדרישות הלקוח, לתקציבו ולטעמו האישי. לרשותנו כל הידע המקצועי, המיומנות וההיכרות העמוקה עם חידושי התחום כדי לאפיין את דרישותיכם והצרכים שלכם, ולתפור לכם את הפתרון המדויק בהתאם.
מחפשים דלתות מעוצבות? הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בייעוץ ובהכוונה לתכנון ולעיצוב הדלת המושלמת בהתאם למידות ולנתונים בשטח ולסגנון העיצוב המועדף עליכם, לשביעות רצונכם המלאה. 

 
 
מעוצבות
 
 
 
דלתות
 
 
 
דלתות מעוצבות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית היוצר 13 (מאחורי משרד הרישוי הישן), אזור התעשייה תלפיות, ירושלים | טל': 6797660 - 02 | פקס: 6797662 - 02 | דוא"ל: manzer.rami@yahoo.com