אלומיניום להגשמת חלומות

 
 
חלונות אלומיניום
 
 
 
עבודות אלומיניום
 
 
 
עבודות אלומיניום
 
 
 
 
בעידן המודרני, עבודות אלומיניום הפכו לחלק בלתי נפרד מכל תהליך בנייה של מבנה מגורים, משרדים, תעשייה או מסחר. עובדה זו כלל אינה מפתיעה, במיוחד אם מכירים ביתרונות הרבים שיש לאלומיניום להציע לנו. גם חברת מנצר את רמי בע"מ לוקחת חלק במגמה זו, וגאה להיות אחת מהמובילות בתחום.
 

עבודות אלומיניום – כל מה שתמיד חלמתם, ויותר...

 
חברת מנצר את רמי בע"מ מתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות אלומיניום: חלונות בלגיים, דלתות מעוצבות, תריסי אלומיניום, רשתות גלילה ועוד. עם חברת מנצר את רמי בע"מ תוכלו גם אתם ליהנות מכל היתרונות עליהם תמיד חלמתם במוצר אחד, זאת הודות לתכונותיו הייחודיות של האלומיניום:
 
אסתטיקה – יתרונו הגדול של האלומיניום טמון בעובדה שהוא משתלב היטב עם כל סגנון עיצוב. לכן, ניתן לבצע עבודות אלומיניום בכל בית, משרד או עסק, וליהנות מגימור נקי וחלק, המשדרג כל חלל.

איטום ובידוד –
האלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי לייצור מוצרים החשופים לאיתני הטבע, אשר אמורים לבודד את החום, הקור, הגשם והרוח מלהיכנס למבנה. חלונות אלומיניום, תריסי אלומיניום ודלתות מאלומיניום משיגים מטרה זו ביעילות ובכך מצמצמים את צריכת החשמל שלנו עבור מיזוג והסקה. זאת ועוד, לאלומיניום יש גם כושר בידוד אקוסטי, ולכן מוצרים אלו יכולים גם לבודד רעשים חיצוניים ולשפר את איכות חיינו.

קלות תחזוקה – בניגוד לחומרי גלם אחרים, הדורשים תחזוקה שוטפת כדי לשמור על המראה החדש והנקי שלהם לאורך זמן, עבודות האלומיניום אינן דורשות תחזוקה רבה. מכיוון שהאלומיניום אינו מחליד, וגם עמיד בפני מכות, חבלות, פגעי מזיקים ודהייה בשמש, הוא שומר על איכויותיו לאורך זמן.

ניצול משאבים טבעיים – עבודות אלומיניום הן חלק בלתי נפרד מכל בנייה ירוקה, משום שהוא מאפשר לנו לנצל טוב יותר את המשאבים הטבעיים שלנו. לדוגמה: מכיוון שהאלומיניום הוא חומר חזק במיוחד, ניתן לייצר ממנו חלונות בעלי מפתחי זכוכית גדולים וללא פרופילים פנימיים. כפועל יוצא, חלונות האלומיניום מאפשרים לאור טבעי רב יותר להיכנס פנימה, כך שאנו לא צריכים לצרוך חשמל עבור תאורה מלאכותית. כך שלמעשה, שימוש באלומיניום מאפשר לנו גם לחסוך כסף וגם לתרום לאיכות הסביבה.
 

עבודות אלומיניום זו המומחיות שלנו

 
חברת מנצר את רמי בע"מ שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בביצוע עבודות אלומיניום רבות ומגוונות. עמנו תוכלו ליהנות מכל היתרונות שיש לאלומיניום להציע, וכן משירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר:
 
  • שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד
  • עבודה בהתאם לתו התקן של מכון התקנים הישראלי
  • צוות עובדים מקצועי ומיומן
  • ייעוץ מקצועי וליווי אישי לכל לקוח
 
 
הצטרפו גם אתם למשפחת לקוחותינו המרוצים. צרו עמנו קשר ונשמח לבצע גם עבורכם את העבודה הטובה ביותר.